Botki na koturnie – jak je nosić?

0
Botki na koturnie – jak je nosić?

Trochę czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do stylu, którym są botki na koturnie, głównie dlatego, że na początku myślałam, że  sprawiły, że moje stopy wyglądały na grube i były optycznie odcięte tuż nad kostką, dzięki czemu moje kostki wyglądały na bardzo szerokie. Ale zmieniłam zdanie… Może widziałam w nich po prostu zbyt wiele bajecznie wyglądających blogerek, którym nie mogłam się już dłużej oprzeć? Nie wiem. Ale teraz posiadam cztery pary takich botków na turnie i praktycznie żyję w nich. Nawet odkryłam kilka sposobów noszenia ich tak, że są atrakcyjne i nie sprawiają, że wyglądam jakbym miała grube kostki.

Jest tak wiele zabawnych krojów butów w sklepach: botki na koturnie, na słupku, na szpilce, płaskie, wycinane, sznurowane, zapięte, a lista może ciągnąć się dalej. I są takie wygodne na jesień – naprawdę powinnaś mieć parę. Nie bój się skoczyć w takie botki na koturnie!

botki na koturnieWsuwanie spodni do butów z cholewami, w tym także botków tworzy długą, szczupłą linię nóg. Większość dżinsów nie jest wystarczająco dobrze dopasowana w okolicach kostek, aby ten wygląd działał, więc najlepsze są długie legginsy i podobne spodnie.

Możesz podwinąć jeansy nad kostką. To urocza stylizacja, która pozwoli podkreślić zgrabne nogi Ten wygląd najlepiej sprawdza się w przypadku rurek. Dżinsy z prostymi lub szerszymi nogawkami skracają linię nóg, gdy są podwinięte. Botki na koturnie dodadzą ci dodatkowo kilka centymetrów.

Podczas noszenia dżinsów z botkami, odsłonięta kostka jest kluczem do tego, aby Twoje kostki wyglądały jak najsmuklej. Jednym ze sposobów na stworzenie tej luki między dżinsami a butami jest mankiet. Spróbuj tego wyglądu z dłuższymi dżinsami, a nie z parą dżinsów do kostek. Większy mankiet (5-6 cm wysokości) jest bardziej atrakcyjny.

Trudno mi też było przekonać się do pokazywania skarpetek, ale kocham je w dzisiejszych czasach. Jest to jednak trudne do noszenia, ponieważ dodaje objętości do kostek (dokładnie tego, czego starasz się uniknąć). Jednak legginsy sprawiają, że jest to słodki, zimowy wygląd. Wybierz skarpety w neutralnym kolorze, aby uniknąć zwrócenia na nie zbyt dużej uwagi. Krótsze skarpety (w przeciwieństwie do skarpetek do kolan) są również łatwiejsze do noszenia.