Obuwie dla kobiet o dużych stopach…

0
Obuwie dla kobiet o dużych stopach…

Kobiety z dużymi stopami często rozpaczają, że trudno im znaleźć duże obuwie, które pasują do nich, takie powyżej rozmiaru 40. Czasami wydaje się, że znalezienie butów wystarczy, ale prawdziwa kobieta wie, że dobre buty, to takie, w których twoje stopy będą wyglądać atrakcyjnie. My, kobiety o większych nogach, wiemy, że stare przysłowie jest prawdziwe: duże kobiety oznaczają duże buty, co widać w sklepie https://zoio.pl/obuwie. Może to być prawdziwa walka, aby znaleźć duże tanie obuwie, które pasuje i wygląda stylowo.
Istnieje kilka przydatnych technik, które należy zastosować przy wyborze i kupnie obuwia damskiego pasującego do twoich stóp powyżej rozmiaru 40. Jest jednak kilka prawdziwych sztuczek i zasad, które mogą pomóc kobietom o dużych nogach w wyborze butów o rozmiarze 40+.

obuwieWiele kobiet z większymi stopami jest dość wysoka, ale ogólnie rzecz biorąc, wysokie obcasy są dużą pomocą w znalezieniu dobrych butów, tak aby twoje stopy wyglądały na mniejsze i bardziej eleganckie. Oczywiście, dreptanie na wysokich obcasach nie jest efektywne, więc upewnij się, że naprawdę można poradzić sobie z obcasem, który wybierzesz.

Warto rozważyć też cieliste obuwie. Cieliste buty mogą być najlepszym przyjacielem dziewczyny o rozmiarze powyżej 40. Duże buty damskie mogą praktycznie zniknąć w kolorze cielistym, sprawiając, że noga będzie wyglądać na dłuższe, bo wydaje się, że nie kończy, i sprawiając, że stopa zanika. Efekt ten może być bardzo pomocny dla dużych stóp. W połączeniu z czarną lub granatową odzieżą, cieliste buty wyglądają również ultra klasycznie.

Jeśli chcesz by duże stopy nie rzucały się w oczy, może wybierz obuwie damskie w ciemniejszym odcieniu. Ciemniejszy kolor buta sprawia, że stopa wydaje się być mniejsza, podobnie jak czarne ubrania wyszczuplają. to iluzja, ale skuteczna.

Okrągłe noski lepiej sprawdzają się do większych stóp, unikaj spiczastych nosków. Takie wyciągnięte noski mogą dodać dobre kilka centymetrów do już długiego buta, a nie jest to coś, co wszystkie kobiety o dużych stopach chcą zaakcentować.