t-shirty damskie – jak je rozróżnić?

0

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów T-shirtów. Chociaż wydaje się, że T-shirty damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki/t-shirty  są najprostszą dostępną odzieżą, w rzeczywistości istnieje wiele różnych opcji, które chciałabym wam tutaj przedstawić.

T-shirty damskie z kołnierzem w serek, lub w kształcie litery V mają taki bardziej fascynujący krój, który pokazuje nieco więcej klatki piersiowej. Cóż, nie jest to głęboki dekolt, ale sprawdza się świetnie, jeśli chcesz zwrócić uwagę na głowę lub górną część ciała. Doskonale sprawdza się w przypadku lekkich tkanin, takich jak bawełna. Jest sportowy i swobodny, więc pasuje prawie do każdej damy.

t-shirty damskieT-shirty z dekoltem w łódkę jest koniem roboczym świata koszul. Pasuje do każdego kształtu i rozmiaru ciała, może być noszona na praktycznie każdą okoliczność. Osobiście mogę polecić unikanie koszulek z logo marki – nie chcesz reklamować tej firmy za darmo. Z drugiej strony, nigdy nie jesteś za stara, aby pokazać swój ulubiony film, zespół lub książkę. Te koszulki są nieśmiertelne, więc chcesz T-shirty damskie najlepszej jakości które będą one trwały latami.

Głęboka szyjka, tzw. dekolt bokserski czyli scoop, Drop-Neck lub U-Neck są przeciwieństwami V-Neck. Podczas gdy szyjka V jest długa, szyjka U jest szeroka i prawie odsłania ramiona. Najlepiej pasuje do casualowych strojów, wyblakłych lub zużytych dżinsów lub luźnych bawełnianych spodenek. Nie jest ona uporządkowana, a zatem dość nieformalna, więc nie należy jej nosić na bardziej formalnych spotkaniach. Można jednak dodać jej odrobinę stylu – jeśli ma długie rękawy, wygląda nieco bardziej elegancko.

T-shirty z długim rękawem mogą mieć dowolny kołnierz, ale większość z nich ma zaokrągloną „łódkę”. Wielką zaletą tego rozwiązania jest potencjał do noszenia warstw na cebulkę. T-shirty damskie z długim rękawem możesz nosić pod zwykłą koszulką o nietypowym wyglądzie lub pod koszulą z krótkim rękawem zapinaną na guziki, i rozpiętą by pokazać logo na koszulce na dole. Kontrastujące wzory lub kolory mogą dać ci ogromne możliwości.

Istnieje kilka innych krojów, ale te pokazane w naszym artykule one najbardziej popularne. Jeśli chcesz zbudować swoją szafę dzięki tym koszulom, szukaj dobrych sklepów.