Za cenę stylu…

0
Za cenę stylu…

Ile dasz by dobrze wyglądać, ile poświęcisz dla mocnego wrażenia. Co dasz aby zaprezentować się najlepiej?

 

Stylowe nawiązanie do jakiejś subkultury  jest dosyć ciekawym i oryginalnym zabiegiem tak pewne poczucie lekkości jest dużo ważniejsze. Ostatnio na zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/bomberki znalazłam kilka już interesujących rozwiązań na wiosnę i lato. Rozpoczęcie tej przygody od dobrej organizacji i pewnej ręki co do wyboru jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Całą swoją uwagę skupiłam na dobraniu fajnej bomberki pod prostą lecz skuteczną bazę. Więc moim strzałem były jeansy typu rurki w fajnym połączeniu do białej koszuli. Daje to prostego lecz niesamowitego kopa do zwiazania się w operacyjną całość.

Styl korporacyjny.

Często nazywany „pod krawatem” lub informal lub biznes casual. Zależy tutaj od tego jaki typ dnia lub wieczoru zamierzamy spędzać i od oficjalności spotkania. Jednak moim zdaniem przełamanie tego czymś zupełnie z innej bajki co jednak nie wpłynie na ocenę i wtopę. Zdjęcie tego i zastosowanie jako czegoś odmiennego, wyróżniającego na pewno powinno dobrze się sprawdzić i dobrze się pokazać. warto zachować nietypowe nawiązania. Szczególnie do klasyki, która potrafi nas niesłychanie mocno zaskoczyć i przekonać jaką mocą i jakimi możliwościami dysponuje. Powitanie się ze świeżością i odmiennością jest jak najbardziej skazane na sukces. Szczególnie że to wszystko robi się zbyt monotonne i regulaminy warto czasem złamać.

Łam zasady – tylko te możliwe.

Dzięki zoio ostatnio wpadłam na kilka nietypowych pomysłów. Szczególnie że skupiłam się na czymś innym. Pokazanie się jednak od tej możliwie fajnie nietypowej strony wyjdzie nam na plus. Szczególnie że buntowniczym nie znaczy gorszym. Pokazuje że możemy się wykazać. Że warto będzie się ułożyć w stylizacji w taki sposób że wyłoży ona wiele nowych pomysłów. Szczególnie stylowe bomberki do sukienki? Jak znalazł. Spódnica to też bedzie bardzo fajny przyjaciel. Nieco inności fajnie pokazuje nas i pokazuje uderzanie w różne tereny. Oczywiście dla mniej odważnych zwykła werjsa basic będzie dalej mocnym gustem.